Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Pse Unazën Time Mban? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20

Ti moj zemer me pas dit shirtin sa ma ke merzit kishe ardh em kerku falje e jo me më len me 1000 gajle unazen time ne gisht e mban dhe vajza te tjera ke pran por unaza nuk o zingjir ty zemren asgje nuk ta lidh

ref.Pse unazen time mban tjerave syt kurr nuk ja ndan ju thua bol e bukur je me mua me nuk je pse unazen time mban viti me kater stin na mban nuk te dua edhe nese ti qan x2

Zemer femre ne gjoks un kam sa fort rrahu sot kur u pam fluturoi shikimi im ti ende e mban at kujtim por unaza per ty o veq nje cop zbukurimi e thjesht dhe mbaroi nje histori thjesht nuk qe dashuri


Ky tekst u dërgua nga  egzona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Enis Presheva
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Enis Presheva


Bleona - Pse Unazën Time Mban?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Unazën Time Mban?".
3. Video është e këngës "Pse Unazën Time Mban?", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 3