Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Ky Shi A Bie Dhe Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  21

Sa kohe ka qe s’te kam pare
Vall nje vit jo se di
Ky shi qe bie ka te ngjare
Qe vajton per ne te dy

Nga xham I thyer hyn trishtim
C’eshte kjo stine pa dashuri
O zot therras po ku je ti
Pse nuk je ketu tani

Ref
Jo s’e di jo s’e di
Se ky shi qe di te ndaje e te vajtoje
Jo se di jo se di
A do mundet valle serish te na bashkoje

Jo s’e di jo s’e di
Valle ky shi qe bie ty ate trishton
jo s’e di jo s’e di
nje mesazh qe vjen nga une a te kujton

ti nuk e di sa me mungon
vec nje zot kete e di
ky shi qe dhimbjen time shton
valle a bie edhe per tyNuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Edmond Zhulali
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Bleona - Ky Shi A Bie Dhe Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ky Shi A Bie Dhe Per Ty".
3. Video është e këngës "Ky Shi A Bie Dhe Per Ty", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0