Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Rri Drejt Zoti Te Ndihmon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Nuk kemi video për këtë këngë.

eh sa net te kam enderruar vetem ty
sa mengjese une jam zgjuar me lot ne sy
kur mendoj sa shum kam vujt o dajl
por une nuk paskam qen normal
Kur ti ike une mbeta
hiq askund
e sa here mendova jetes
ti jap fund
e me helm une shpirtin e kam mbush
por ti nuk paske qen askush
ndoshta loti do te ndalet
edhe dhembja do t'kalon
ndoshta jan t'verteta fjalet:
"rri drejt Zoti te ndihmon"


Ky tekst u dërgua nga Vlora


Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Marjan Filipovski (MAKI)Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:


Komente mbi këtë këngëBleona Qereti - Rri Drejt Zoti Te Ndihmon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rri Drejt Zoti Te Ndihmon".
3. Video është e këngës "Rri Drejt Zoti Te Ndihmon", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.