Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - S'me Behet Vone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

S'me behet vone!!

REF:
Ai qe s'di ç'eshte dashuria
jeton veç kot ndaj le te shkoje
s'me behet vone se c'thote njerzia
degjoj veç zemren s'me behet vone

2x
ne pime te dy nga dashuria
nje gote me puthje pime me fund
jemi te dehur nga kenaqesia
dhe ti i dashur porsi une

aaaaaaaaaaaaa

REF 2x:
Ai qe s'di ç'eshte dashuria
jeton veç kot ndaj le te shkoje
s'me behet vone se c'thote njerzia
degjoj veç zemren s'me behet vone

2x:
Dhe nese biem ne shtrat te çmendur
atje ku puthjet kane mreterine.
mi hiq te gjitha, me le te zhveshur
me perkeledh se me vjen mire.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

REF 2x:
Ai qe s'di ç'eshte dashuria
jeton veç kot ndaj le te shkoje
s'me behet vone se c'thote njerzia
degjoj veç zemren s'me behet vone

S'ME BEHET VONE!!


Ky tekst u dërgua nga  blerina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 01/12/2001


Bleona - S'me Behet Vone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'me Behet Vone".
3. Video është e këngës "S'me Behet Vone", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0