Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Shiko Punen Tende Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Se te meritoja,sa te dal perpara
Se ne tavoline ti me pergojon
Mblidhe mendjen djalo boll ti me pallavra, me te njeri kot e monoton.

Hiqesh si i zoti por je shume i vogel ,ndaj dhe zemra ime ty nuk te pranon
Shiko punen tende mos me nxjerr belala
Se me mua jojo nuk te shkon

Haaaa aaaa aa

ref:
Edhe sikur ne gjunje te ulesh edhe zemren me thojne ta shkulesh edhe nese me ben princeshe mua jo sdome keshe

Edhe sikur te pergjerohesh
edhe ne zjarr te pervelohesh
edhe gjithe boten po ta blesh
Mua jo sdo me kesh


Ky tekst u dërgua nga B


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bleona - Shiko Punen Tende
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shiko Punen Tende".
3. Video është e këngës "Shiko Punen Tende", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0