Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Superstar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Superstar".
3. Video është e këngës "Superstar", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona Qereti - Superstar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Boom Boom"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Superstar" kënduar nga Bleona Qereti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Renis Gjoka - Superstar

E di ca m'pret neser
e di ca do m'thuash
cado qe t'kerkoj une
po po do thuash

Kam jete shume t'ngaterruar
ke per ta kuptuar
une jam ky qe jam
po do mund t'luash

Superstar, mendon se je
superstar, ti ishe, ti ishe deri dje

Nuk e di, s'e di
ne mendje mu fiksove vetem ti
Nuk e di, s'e di
lojen s'po e mbaj dot me tani

Goja po me merret
mendimet po bllokohen
bllokimet po mendohen
ca po them s'e di

Se ti je per mua
fiks ajo qe dua
une i thashe te gjitha
po ti ca do thuash?

Superstar, mendoj se je
superstar, ti qeke, ti qeke me verte

Roza Sadiku & Lorina Hasani - Superstar

Dy shoqe, dy zemra një shpirtë
Dy mendje një ëndërr qdo ditë
Dy shoqe, dy zemra një shpirtë
Dy mendje një ëndërr qdo ditë

Dy ngjyrat i mbrojmë
Me zërin tonë
Në botën e mbarë
Të ndëgjohet kënga jonë

Ref.
Super Star, të bëhemi super star
Si yje të ndriqojmë, në botën mbarë
Super Star, të bëhemi super star
Dëshirë që s'thuhet me fjalë

Dy zëra një këngë një dëshirë
Një shpresë për t'ardhme më t'mirë
Dy zëra një këngë një dëshirë
Një shpresë për t'ardhme më t'mirë

Dy ngjyrat i mbrojmë
Me zërin tonë
Në botën e mbarë
Të ndëgjohet kënga jonë

Ref.
Super Star, të bëhemi super star
Si yje të ndriqojmë, në botën mbarë
Super Star, të bëhemi super star
Dëshirë që s'thuhet me fjalë

Ref.
Super Star, të bëhemi super star
Si yje të ndriqojmë, në botën mbarë
Super Star, të bëhemi super star
Dëshirë që s'thuhet me fjalë

Afërdita Dreshaj - Superstar

REF:
A po don me ta zan venin
me ta nxan renin
lej let folin
se mat mirt gjith i permenin
x2
yeah yeah yeah oh oh oh hot like fire (2x)

jo nuk ki qka bon
jo nuk ki qka thu
mundohesh ti mem nxan
ski shans mu afru

wait, who are you? haha

I know you love it,love it,love it when I pass by
You know,you know,you know
I'm worlwide worldwide
Superstar

Lumi B:
Lumi, non stop nTV edhe nRadio
thirrum Lum DiCaprio
Girl you'r hot yo
tjerat shum larg jon
amo mu mki nkra
kur sje knej
folim en skype
krejt kqyrin kur dalim bashk
let kqyrin who gives the fuck
hajt hajt qoj durt nalt
shake dat bonjau bajat
5 shishe derdhen en club
yeahh all eyes on us
thash hajt qoj durt nalt
yeahh dridhe me bass
5 shishe derdhen en club
yeah all eyes on us

Aferdita
yeahh
I know you love it,love it,love it when i pass by
You know,you know,you know
I'm worldwide worldwide
Superstar

x2

im hot like fire hot
i'm hot like fire fire
i'm hot life fire fire

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet