Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bleona Thaqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Bleona Thaqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2017, Bleona Thaqi merr pjesë në Albanian Star 2017. Më datë 13 Shkurt 2019, Bleona Thaqi publikon videoklipin "Gabimisht". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Shkumbin Nebihu. Më datë 15 Maj 2019, Bleona Thaqi publikon videoklipin "Dy Zemra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Albanian Star

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donika Picaku

Laureta Bega

Nexha (Nexhmije Hoxha)

Fjorela Forde

Mejreme Sermaxhaj

Arlinda Lala

Mariglena Bego

Mirela Kurti

Gerta Saramati

Vlora Behluli

Tags: Bleona Thaqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet