Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bleri Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Bleri Production është një video produksion shumë i njohur. Bleri production është një kompani e cila është themeluar në vitin 2001, ata jenë të specializuar në video dhe film produksion, video spote reklamuese dhe marketing....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Lens Production

Fly Pictures

Trace Media

Intro Creative

Pixels Production

Biggy Image

Fronmedia

Xasio Creative

Men Media Pictures

5 Stars

Tags: Bleri Production


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet