Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleri Production

Bleri Production
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Bleri Production është video produksion shumë i njohur. Bleri production është një kompani e cila është themeluar në vitin 2001, ata jenë të specializuar në video dhe film produksion, video spote reklamuese dhe marketing.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0