A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Blerim Ahmeti & Luani - Hej Cika


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/02/2011

2011-02-24T23:19:40

See Also

Luani

Participating in

Top Fest 8


kur jam me qika o ma e mira dosti jem po do trazira duhesh me nguu qiko mu qu mu argeterizu o sa te bukur e kishe kthesen sa mire e sill prapashtesen dosti po kqyr e po knaqet kjo them une ishalla s'nalet

hej qiko dridhe ma shume mu mos me marr gjumi ktu dridhet skena qyteti e krejt krejt katuni per mos mu merzit une qu livrit edhe pak ti me ke hi neper vena si alkooli neper gjak t'lutna vazhdo ti se ktu nejen po dojme me kalle kur jam me ty bashke hiq s'po di mu nal dosti jem mos ma bo ti mu hiq xeher se sot e mora vesh edhe ja niva lezetin

hej qika qitni livritni mos fleni se na merzitni se kur neja nis bajat dosti jem ja nis me kraat
hej qika qitni livritni mos fleni se na merzitni se kur dostin e se gjumi se qon sheri as katuni

kur jam me qika o ma e mira qikat jan sikur rakija dostit kur ja gjen sekretin hiq mos ja baj dertin
o sa te bukur e kishe kthesen sa mire e sill prapashtesen kalle qiko tan miletin dostin mi ja ni lezetin

e tash ti vazhdo shume mire me mu je tu kcu livrit ma shume se fort pom shkon me ty mire je ka shkon kejt neja me nivel mu je tum kalle kur ti mbaj durt ne bel ha une me ty po du me vazhdu kete nate qe te jemi bashke deri ne mengjes le te zgjate e tash te kom bo per veti boll mo me lutje e imja per gjithmone tash eme tutje

hej qika qitni livritni mos fleni se na merzitni se kur neja nis bajat dosti jem ja nis me kraat
hej qika qitni livritni mos fleni se na merzitni se kur dostin e se gjumi se qon sheri as katuni


Lyrics submited by EldaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019