Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blerim Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Lipjan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
BIOGRAFIA: Blerim Gashi është një këngëtar i njohur. Blerim Gashi jeton ne Zyrih (Zvicer), por qysh nga femijeria merret me kengen. Edhe pse jeton jashte vendit dhe punon ne nje profesion tjeter, ai perseri sjell çdo vit klipe te shumta dhe kenge te reja. Blerimi ka marre pjese ne shume koncerte dhe mbremje te ndryshme ne Diaspore, Kosové dhe Shqiperi. Blerimi preferon dasmat dhe ahengjet familjare. Jeton dhe Punon qysh nga viti 1996 ne Zyrih. Eshte i martuar dhe ka dy femije. Më datë 14 Gusht 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePer Njeri Tjetrin (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Astrit Bejta

Afrim Uka

Besnik Zeqiri

Samir Aliu

Avni Hadergjonaj

Mensur Mehana

Kosovar Alija

Morris

Hazir Qelaj

Hysen Smajli

Tags: Blerim Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet