Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerim Hajra & Faruku - Me Se Shumti Mu Dhimt Nana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x
me se shumti mu dhimt nana
se zen gjumi sa teshte nata

refreni 2x

hajt moj nane mos kij merak
pasha ty jam ba rahat

2x
tuj jetu tuj ba sefa
nana e mjera qan me lot

refreni2x

hajt moj nane mos kij merak
pasha ty jam ba rahat

2x
perendia me ka denu
ne gurbete une me jetu

refreni 2x

hajt moj nane mos kij merak
pasha ty jam ba rahat


Blerim Hajra & Faruku - Me Se Shumti Mu Dhimt Nana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Se Shumti Mu Dhimt Nana".
3. Video është e këngës "Me Se Shumti Mu Dhimt Nana", por nuk këndohet nga Blerim Hajra & Faruku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerim Hajra:


Komente 0