Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Blerim Livoreka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Blerim Livoreka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 30 Tetor 2010, Blerim Livoreka publikon videoklipin "E Pakthyer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lorenc V2

Blendion Mziu

Bledar

Elion Demolli

Stephanno

Arber Dauti

Edmond Bytyci

Noa

Enom

Melo

Tags: Blerim Livoreka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet