Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerim Lutfiu - Per Syte E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Je, apo nuk je diku mbi kete dhe
E nese je me dallget atje
T'kerkoj si fëmijë ashtu nëpër zallë
Në breg të detit tëm kethesh e gjallë

Shoh ne sytë e tu një det te pafjalë
Andej aguar neper njemije valë
Anije t'ngarkuara perplot me fate
Ne bregun tim te pres edhe kësaj nate

REF.
Sonte pse, bash sonte pse
Nuk te gjej askund
Zgjatur mbeten duart
E shtrira pas teje

M'dukesh si nje zog i
Detit te pafund
Sikur e trishtuar
Largohesh prej meje

Stuhia endrres iku si papritur
Aq sa dielli nuk do t'jetë i fikur
Sa e gjate ishte kurr nuk mund ta di
Do te jetoj fjala dashuri

Shoh ne sytë e tu një det te pafjalë
Andej aguar neper njemije valë
Anije t'ngarkuara perplot me fate
Ne bregun tim te pres edhe kësaj nate


Blerim Lutfiu - Per Syte E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Syte E Tu".
3. Video është e këngës "Per Syte E Tu", por nuk këndohet nga Blerim Lutfiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerim Lutfiu (Beli):


Komente 0