Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Braka - Me Lini Vetem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

te dua shume sdi te ta them me fal nuk di te fal te ndjej pa fund sdi te te prek me fal nuk di me fal se per mua jee endrra qe sdua te mbaroje se per mua jee jeta qe dua ta jetoj me lini vetem te jetoj dhe un ne qetesi vetem larg nga syte qe shohin bardh e zi sdua sdua te me flase njeri me lini vetem vetem me fatin e tij po sika une jashte dhe shume zhurme per ne flasin ata..... mos ik ... se per mua je endrra qe sdua te mraroje se per mua je jeta qe dua ta jetoj me lini vetem te jetoj dhe une ne qetesi vetem larg nga syte qe shohin bardh e zi sdu sdua te me flas njeri vetem vetem me fatin e tij se per mua je endrra qe sdua te mbaroje se per mua je jeta qe dua ta jetoj me lini vetem te jetoj dhe une ne qetesi vetem larg nga syte qe shohjin bardh e zi sdua te me flase njeri me lini vetem me .. fatin e tij


Ky tekst u dërgua nga Dea   irisdmkBlerina Braka
Publikimi: 23/09/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Blerina Braka - Me Lini Vetem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Lini Vetem".
3. Video është e këngës "Me Lini Vetem", por nuk këndohet nga Blerina Braka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Braka:


Komente 0