Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Braka - Mirupafshim Dashuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  116

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2017

Komente

Asnjë Koment

09/10/2017

2017-10-09T09:57:37+00:00Fytyra ime ne pasqyre me sheh
Me buzeqesh dhe ben sikur sme njeh
Koha kalon
Nuk jam me njesoj
Nje Pamje tjeter kam une sot pa ty
Nuk kam me dhimbje ska me lot ne sy
Dhe vazhdoj jetoj
Kohen e sfidoi
Uuuuuu syte me nuk ti njoh
Uuuuuuu te doja, mos harro

Ref...
(Jo)
Jo nuk mund te jemi si me par
Jo nuk ka me dit ne kalendar
Nuk kam frik te mbetem vetem
Une skam frik te mbetem vetem
Jo tani per ty me nuk do qaj
Zot sa fort te doja, skisha faj
Ti ke frik te mbesh vetem
Ti ke frik te mbetesh vetem

Mirupafshim dashuri
Se te doja si femi
Koha kaloj
Nuk jam me njesoj
Nje pamje tjeter kam une sot pa ty
Nuk ka me dhimbje, ska me lot ne sy
Dhe vazhdoj jetoj
Kohen e sfidoj

Kartolina (2)

0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Blerina Braka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet