Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Blerina Braka & Liri Rasha - Le Te Tundet Vendi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/03/2018

2018-03-20T18:06:06

Më Shumë Nga

Liri RashaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Le Te Tundet Vendi" kënduar nga Blerina Braka & Liri Rasha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blerina Braka & Liri Rasha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Blerina Braka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet