Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Braka - Pritja E Embel (Baby Shower) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Tani e ndjej
Zemer cfare je ti
Mendjen trupin ma trondit
I vogli mamit ti

Tani e ndjej
Gjithe kete mrekulli
Po kam shume frike
Nga gjithe kjo ndjesi

REF.:
Pritja me e embel ne bote, je ti
Fytyren te ta shoh i vogli im
Jeta mori ngjyra nga kjo dashuri
Ngjyra me e bukur biri im je ti

Nga dashuria
vjen ti si dhurat
Babi edhe mami
Ne te urojm fat

Me emocion
Festa po ja nis
Baby-shower zemer
Fryt i dashuris

REF.:
Pritja me e embel ne bote, je ti
Fytyren te ta shoh i vogli im
Jeta mori ngjyra nga kjo dashuri
Ngjyra me e bukur biri im je ti
Blerina Braka
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/04/2018
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Blerina Braka
Orkestrimi: Gent Myftaraj


Blerina Braka - Pritja E Embel (Baby Shower)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pritja E Embel (Baby Shower)".
3. Video është e këngës "Pritja E Embel (Baby Shower)", por nuk këndohet nga Blerina Braka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Braka:


Komente 0