Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Blerina Braka - Dashni Pa Krahë  (Feat. Shpat Kasapi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/05/2019

2019-05-09T20:00:07

Featuring

Shpat Kasapi

Muzika & Teksti:

Blerina Braka

Muzika & Teksti:

Gramoz Kozeli
[Blerina:]
Sa premtime më le
Sot s'po di më kush je
Dhe vjen përsëri
Më flet për dashni
Si mundem të besoj?
Je ai që më lëndoi
Ai që zemrën ma mori
Të gjitha mi mori

[Shpati:]
E kam bo unë një gabim
Vonë e kuptova shpirti im
Se ky ndjenjë është rrugë pa kthim
Të dy e dimë

[Bashke:]
A ke ti sy me m'pa
Si jam ba
Dashninë ma le pa krahë
A ke ti fjalë me m'thanë
Si m'ke lanë, Si m'ke lanë
A ke ti sy me m'pa
Si jam ba
Dashninë ma le pa krahë
aha aha aha...

[Blerina:]
Sa e vogël kjo botë
Ti po m'flet, sytë me lotë
Nuk ti nënvleftësoj
Nuk mund të fajsoj
Si mundem të besoj?
Je ai që më lëndoi
Ai që zemrën ma mori
Të gjitha mi mori

[Shpati:]
E kam bo unë një gabim
Vonë e kuptova shpirti im
Se ky ndjenjë është rrugë pa kthim
Të dy e dimë

[Bashke 2x:]
A ke ti sy me m'pa
Si jam ba
Dashninë ma le pa krahë
A ke ti fjalë me m'thanë
Si m'ke lanë, Si m'ke lanë
A ke ti sy me m'pa
Si jam ba
Dashninë ma le pa krahë
aha aha aha...

Kartolina (2)

2019-05-11 22:57:59
Sa premtime më le
Sot s'po di më kush je
Dhe vjen përsëri
Më flet për dashni
Si mundem të besoj?
Je ai që më lëndoi
2019-05-11 22:53:51
A ke ti sy me m'pa
Si jam ba...
Dashninë ma le pa krahë
A ke ti fjalë me m'thanë
Si m'ke lanë?

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Blerina Braka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet