Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Braka - Altari Dashurise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

Jemi ne sot,perpara zotit
U betuam Per dashuri
E di cfare?me ty nuk kam frike
Ndjej sıgurı dhe force nga dashuria.

Ma jep fjalen ti,thuam perseri
Gjithmone do jemi bashke,ne perjetesi
E lotet derdh,sot mos mi fshi
Gjithmone do jemi bashke,ne perjetes

Ref.:
Sot perqafuar,unazat ne duar
Perpara Zotit,ne kete dite te shenuar
Te bukur si kurre me pare,sot jemi ne altar
Dy trupa dridhen,dy zemra lidhen
Per mos tu ndar.

Eja me puth,le te na shohin
E me ne fund dashurin tone ta njohin
Rruge e gjate,plot kujtime
Se dhenderr je sot ti,ne dasmen time

Ref.:
Sot perqafuar,unazat ne duar
Perpara Zotit,ne kete dite te shenuar
Te bukur si kurre me pare,sot jemi ne altar
Dy trupa dridhen,dy zemra lidhen
Per mos tu ndar.
Blerina Braka
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/02/2020
Muzika: Gramoz Kozeli & Blerina Braka
Teksti: Gramoz Kozeli & Blerina Braka
Video Produksioni: MAX Production


Blerina Braka - Altari Dashurise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Altari Dashurise".
3. Video është e këngës "Altari Dashurise", por nuk këndohet nga Blerina Braka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Braka:


Komente 0