Blerina Dibra
Blerina Dibra
Blerina Dibra
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Blerina Dibra është këngëtare e njohur. Blerina Dibra nje kengetare e muzikes popullore. Origjina e saj eshte nga Hasi.

Më datë 17 Nëntor 2014, Blerina Dibra publikon videoklipin "Zemren Te Fal Vet".

Më datë 31 Tetor 2015, Kiameti publikojnë videoklipin "Me Pak Fjale", në bashkëpunim me Blerina Dibra & Ganimete Nika. Muzika e këngës u punua nga Eagleye (Kiameti), teksti u shkrua nga Eagleye (Kiameti), ndërsa për orkestrimin u kujdes Behar Neli.

Më datë 24 Shkurt 2016, Blerina Dibra publikon videoklipin "Koha Po Kalon".

Më datë 12 Tetor 2016, Blerina Dibra publikon videoklipin "Dashnia Ilaç".

Më datë 11 Shtator 2017, Blerina Dibra publikon videoklipin "S'di Pse Veten E Lejove". Muzika e këngës u punua nga Fatos Canolli, teksti u shkrua nga Rifat Maxhuni, ndërsa për orkestrimin u kujdes Fatos Canolli.

Më datë 10 Nëntor 2017, Blerina Dibra publikon videoklipin "Larg Teje O Nene".

Më datë 31 Gusht 2018, Burim Kasumi & Blerina Dibra publikojnë videoklipin "Nafaka Jem".

Më datë 30 Mars 2019, Blerina Dibra publikon videoklipin "Djale E Gjys". Teksti i këngës u shkrua nga Abaz Selmani. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel.

Më datë 1 Tetor 2020, Blerina Dibra publikon videoklipin "Bukurosh".

Më datë 13 Maj 2021, Blerina Dibra publikon videoklipin "Te Pret Nana". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Salih Gashi, ndërsa orkestrimi u realizua nga Besnik Zikolli. Videoklipi u prodhua nga kompania ProMedia.

Më datë 3 Korrik 2021, Blerina Dibra publikon videoklipin "Dasma Jon".

Më datë 15 Prill 2022, Blerina Dibra publikon videoklipin "Baba Jem". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Xheni Meçe, ndërsa tekstin e shkroi Ejup Shabani.

Më datë 7 Qershor 2022, Blerina Dibra publikon videoklipin "Do Ta Marr Kalan Nga Brenda". Kënga është kompozuar nga Besnik Zikolli.

Më datë 20 Korrik 2022, Blerina Dibra publikon videoklipin "Kaj Lulie". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Xheni Meçe, ndërsa tekstin e shkroi Ejup Shabani.

Më datë 27 Mars 2023, Blerina Dibra publikon videoklipin "Kush U Ba Sebep T'na Ndajë". Kënga u orkestrua nga Besnik Zikolli.

Më datë 3 Prill 2023, Blerina Dibra publikon videoklipin "Hajde Pergjithmon". Kënga u orkestrua nga Besnik Zikolli.

Më datë 20 Maj 2023, Blerina Dibra publikon videoklipin "Kthehu". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Nurteel.

Më datë 29 Qershor 2023, Blerina Dibra & Zef Beka publikojnë videoklipin "Jeto Si Ta Do Zemra". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli, ndërsa orkestrimi u realizua nga Behar Neli. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 21 Shtator 2023, Blerina Dibra publikon videoklipin "U Mërzit E Shkreta Nanë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Besnik Zikolli.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 5