Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Dibra - Dashnia Ilaç Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Cka bon dashnia sta bon kerkush ngo fjalt e mia tani fol cka te dush un kam me te ndal ske si me ik dashnia te kall e te fik
dashnia ilaq her shpirtin ta knack her zemren te smun po pa ta smund dashnia ilaq her zemren ta knack as mir as keq as engjull as dreq 2x
kjo pun si loja ja bo ja zbo si punon goja dashnin drejton un kam me te ndal ski si me ik dashnia te kall dashnia te fik
dashnia ilaq her shpirtin ta knack her shpirtin ta smu po pa te smund dashnia ilaq her zemren ta knack as mir as keq as engjull as dreq 4x


Ky tekst u dërgua nga Si

Blerina Dibra - Dashnia Ilaç
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia Ilaç".
3. Video është e këngës "Dashnia Ilaç", por nuk këndohet nga Blerina Dibra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Blerina Dibra:


Komente 0