Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Dibra - Hasi Jonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Hej ju prej hasi ne angli
hasi nlonder numri 1
knohet kang me qifteli
ku tregojm se jem shqiptari

Ref 2x
hidhet vallja me tupan
ku tregojm se jem hasjan
ane e mbane botes me i ra
sikur hasi nbot nuk ka

hejj neper shekuj neper breza
ne tregum se jem vetvetja
kemi gjak gjak shqiptari
zemerbardh esht veq hasjani

Ref 2x
hidhet vallja me tupan
ku tregojm se jem hasjan
ane e mbane botes me i ra
sikur hasi nbot nuk ka

hejj nuk lam vend pa shkel me kam
e lam vetem bab e nan
kryet mrapa na ka met

Ref 2x
hidhet vallja me tupan
ku tregojm se jem hasjan
ane e mbane botes me i ra
sikur hasi nbot nuk ka

kthehu nHas nvenin e shkret


Blerina Dibra - Hasi Jonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hasi Jonë".
3. Video është e këngës "Hasi Jonë", por nuk këndohet nga Blerina Dibra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Dibra:


Komente 0