Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Kastrati - Nata Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Do t'ket shum njerz në ketë natë
që në ket mbrëmje t'më degjojn
por ky kapitull nuk mbaroj
po sa ja filloj.
ndash edhe ti të mos të vish
do ket shum motiv,
por edhe ti të mos degjosh
dot jet shum më mir.

ref.2
ndash erdhe ti,ndash s'erdhe ti
nata do filloj
shoqrin ta ftoj,kenget t'mi degjoj
nata do filloj

Do t'ket shum njerz në ketë natë
që në ket mbrëmje t'më degjojn
por ky kapitull nuk mbaroj
po sa ja filloj.
ndash edhe ti të mos të vish
do ket shum motiv,
por edhe ti të mos degjosh
dot jet shum më mir.

ref.4
ndash erdhe ti,ndash s'erdhe ti
nata do filloj
shoqrin ta ftoj,kenget t'mi degjoj
nata do filloj

naranana naranana naranan ooo nanaooo oooo naranan


Ky tekst u dërgua nga NotiBlerina Kastrati
Publikimi: 07/02/2009
Festivali: Top Fest 6


Blerina Kastrati - Nata Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nata Ime".
3. Video është e këngës "Nata Ime", por nuk këndohet nga Blerina Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Kastrati:


Komente 0