A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Blerina Matraku - I'm Not A Puppet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2009

2009-11-19T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2009


I'm not a puppet boy
You've got to stop it
Une e di se ç'te mungon
You miss the heart beat

Hey boy hey boy
Majtas djathtas nuk shikoj
Hey boy me degjo
Nuk jam kukull no no no

Hey boy hey boy
Nuk ka shance qe te gaboj
Hey boy little boy hey boy
I'm not a puppet
Besoj...

ref 2x
I'm not a puppet
You've got to stop it
Une e di se cfar kerkon
You miss the heart beat

I'm not a puppet
You've got to stop it
Une e di se ç'te mungon
You miss the heart beat

Hey boy hey boy
Nuk ka shance qe te gaboj
Hey boy little boy hey boy
I'm not a puppet

ref 4x
I'm not a puppet
You've got to stop it
Une e di se çfar kerkon
You miss the heart beat

I'm not a puppet
You've got to stop it
Une e di se ç'te mungon
You miss the heart beat


Lyrics submited by  VleraaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019