A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Blerina Matraku - Zemra Ime S'me Degjoi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/11/2010

2010-11-18T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2010


Cdo gje fotografi
Njerezit, ti dhe qyteti
cdo gje behet gri
s'jemi dy jemi vete i treti
Vrapoj ... une
te harroj cfare kisha
Vrapoj ... une
te harroj cfare s'isha

Ref
U deva , zemra ime sme degjoi
mbylla syte e lashe te shkoj
sa u tremba mos ndaloj
vrapoj...

U ktheva , zemra ime sme degjoi
mbylla syte e lashe te shkoj
sa u tremba mos ndaloj
zemra ime sme degjoi.

Sot nuk eshte me dje,
as une nuk jam atje
atej ke mbetur ti pa mua
mos prit te vij nuk dua
Vrapoj... une
te harroj cfare kisha
Vrapoj... une
te harroj cfare isha

Ref
U deva, zemra ime sme degjoi
mbylla syte e lashe te shkoj
sa u tremba mos ndaloj
vrapoj...

U ktheva , zemra ime sme degjoi
mbylla syte e lashe te shkoj
sa u tremba mos ndaloj
zemra ime sme degjoi


Lyrics submited by IsjaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019