A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Blerina Matraku - Laja Laja


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/11/2011

2011-11-17T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2011


laja laja me lot
laja laja me kot
sot nuk jam me e forte

laja laja me lot ne sy
laja laja per ty
pse nuk je me aty

sa i ftoht
sa i ftoht
eshte nje lot
pa ty ne kte bot

do ti lutem nates
nje yll te bjere
syte e tu
dua ti shoh edhe nje here
shpirti im pa ty nuk gjen me sherim

zbrite e fshije
ti lotin tim
oh aati im

laja laja
laja
laja laja
laja

laja laja
laja
laja laja
laja

laja laja laja me lot
fjalet qe smi the dot
sa veshtire e kam sot

laja laja laja me kot
zemra nuk i mban dot
sa peshon sot nje loot

sa i ftoht
sa i ftoht
eshte nje lot pa ty
ne kte bot

do ti lutem une nates
nje yll te bjere
syt e tu dua ti shoh dhe nje here

shpirti im pa ty nuk gjen me sherim
zbrit e fshije
ti lotin tim
oh aati im

laja laja
laja
laja laja
laja
laja laja
laja
laja laja
laja

neeeeeeaaeeeeeee

naaa
naaaaaa
naaaaaaaaaaaaaahaaaaa

laja lajaaa lajaaaaah


Lyrics submited by borlinda xhikaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019