A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Blerina Matraku - Si Guxonte


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/06/2011

2011-06-10T09:35:51

Song from the album:

"Hitet E Veres 2011 Vol.2"

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 11


si guxonte
te me thonte
s'me besohej
vetem per ty ndjej
si guxove
me premtove
parajsen por me nje kusht
ne syte e mi tani s'je askush 2x

mos kerko asnje mundesi

te rikthehemi perseri
me genjeshtra prape
cdo durim ka nje kufi
s'meriton as lamtumire
e ke veshtire
ti provo njehere
te qendrosh ne vendin tim 2x

kelly
all right
let's go
blerina
si guxonte
te me thonte
s'me besohej
vetem per ty ndjej
si guxove
me premtove
parajsen por me nje kusht ne syte e mi tani s'je askush
mos kerko as nje mundesi te rikthehemi perseri
me gjenjeshtra prape cdo durim ka nje kufi
s'meriton as lamtumire
e ke veshtire

ti provo njehere te qendrosh ne vendin tim
mos kerko asnje mundesi te rikthehemi perseri
me gjenjeshtra prape cdo durim ka nje kufi
s'meriton as lamtumire
e ke veshtire

ti provo njehere te qendrosh ne vendin tim 2x


Lyrics submited by joeliKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019