Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Blerina Matraku - Njëherë Në Jetë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2010

2010-12-21T14:12:11

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2010Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Njëherë Në Jetë" kënduar nga Blerina Matraku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blerina Matraku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Blerina Matraku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet