Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Matraku - Nese Behem Yll  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Komente

Asnjë Koment

26/03/2009

2009-03-25T23:04:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nese Behem Yll" kënduar nga Blerina Matraku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blerina Matraku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Blerina. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A mendoj mendoj per ty
ti je largu me lot ne sy
as vet se di pse e kuptoj
at qast kur the kurr ste harroj

te kerkoj ne enderrime por ste gjej
kerkoj buzet aromen tende por si ndjej
nuk e di a esht gabim apo faj
qe vazhdoj per se gjalli te te qaj

por tani e di qe nuk vjen
ndoshta ti me ke harru
dikur ti qaje tani qaj un
ndonese ngjitem lart lart ne qiell
behem yll a behem diell
mos me kerko se dot sme gjen...
ref 2 herMë Shumë Këngë Nga Blerina Matraku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet