A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Blerina Matraku - Puc Puc


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/06/2017

2017-06-07T16:09:58

Te tjeret flasin bla bla bla
Une bej timen. La la la
S’di si o puna vec thojne qe e nxuna
Vec me u mburr ju cuna cuna aaaa

Ti m’thua puc puc puc
Mas shpine kuck k...
Pse lyn me furc
a po din se ka me t’dale huq. 2x

Ti po don me lujt lujt
Don me m’pa tu vujt vujt
Kishe jam e trent
Ty,ku rri une t’merren ment

Ref
Yes,my name ‘s Belle belle
You can call me Mademoiselle
Kam per Zot nje Shpirt rebel
I don’t wona paly this gamme


Ky tekst u dërgua nga BelleKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019