Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Matraku - Zemrat Nje Here Falen (Feat. Klajdi Musabelliu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

[Blerina:]
Sot dy zemra jan bo bashke
Te kam dashur me ke dasht
Sot ne jemi nji
Je mua,shume te dua

[Klajdi:]
Ndjeja...
shume per ty une ndieja
Si ty jo nuk gjeja
Dhe ne fund te botes do te veja

[REF. 2x:]
Moj dashni dashni e vjeter
Te kam dasht e,s’du me tjeter
Rrahjet rrahjet jo nuk ndalen
Zemrat nji here falen

Ky tekst u dërgua nga BelleFeaturing: Klajdi Musabelliu
Publikimi: 14/08/2017


Më Shumë Këngë Nga Blerina Matraku:


Komente 0


Blerina Matraku - Zemrat Nje Here Falen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemrat Nje Here Falen".
3. Video është e këngës "Zemrat Nje Here Falen", por nuk këndohet nga Blerina Matraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.