A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Blerina Matraku - Ku E Le Dashnin


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/10/2017

2017-10-20T16:00:03

Ref (2x)
Ku e le dashnin o djal
Fjalet e tua mbeten fjal
Te kam dasht me shum se veten
Per ty falja edhe jeten.

Mungon ne krahet e mi
Prekja qe me fal dashni
Ajer, ajer
Zemra pa ty po ndalet
Kur ike le shenim
Puthjen tende si mallkim
Ma le , ma le
E tashti ka je, ka je?

Aaaaa edhe kur gjumi nuk me merr
Duke pritur a po vjen?

Ref (2x)
Ku e le dashnin o djal
Fjalet e tua mbeten fjal
Te kam dasht me shum se veten
Per ty falja edhe jeten


Lyrics submited by Aida Salae-Cards (1)

2018-09-07 10:55:11
Ku e le dashninë o djalë?

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019