Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Osaj - Nëse Shkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Nese shkon pse nuk shkon po prap kthehesh me lendon
Nese ri pse nuk rin pse dhe n`enderr ke tradhtin ooouuuu
Nese flet pse flet pa fjal ne qoft fundi un dot se ndali
Por ne shkofsh shko nje mend per genjeshtra ktu ska vend joooo.....

Ref: Kur te jesh humbur veten genjeje kut tket mar malli per mu ooo ne paq dimer zemer ngrohtesin gjeje se kjo ender ka perfundu ooooo..... 2x

Ky qytet dhimbje smban e as un me ste kujtoj joo se nket jet me sjell veq lot e mos shkofsh ti un do shkoj
un do shkoj un do shkooojjjj....

Ref: Kur te jesh humbur veten genjeje kut tket mar malli per mu ooo ne paq dimer zemer ngrohtesin gjeje se kjo ender ka perfundu ooooo.... 2x


Ky tekst u dërgua nga  vlera

Blerina Osaj - Nëse Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëse Shkon".
3. Video është e këngës "Nëse Shkon", por nuk këndohet nga Blerina Osaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Osaj:


Komente 0