Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Blerina Osaj - Happy End  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/11/2007

2007-11-23T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2007Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Happy End" kënduar nga Blerina Osaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Blerina Osaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet