Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Osaj - Te lutem Shko (Ishe Dikur) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

hauuu hejhej huuu hh mm hej hej
huaj huaj
Ne gjdo vend ti pas me vjen
asnje moment vet nuk m`len
i till je gjithmon
ne ket menyr me kerkon
nuk mundesh te me mashtrosh
ket gje duhet ta kuptooosh
mos mundo me mua t'luash
jam ajo qe nuk do te vuaj

Asgje me ty sme bje ne sy
me mir e lir se te jem me ty
nuk mendove vet deshtove tani
ik te lutem se mjaft me lendove

{Reff:}
Tani te lutem shko
ti mos me kerko
sdua me te te shoh
dhe pastaj te vuaj
dua qe te harroj
per ty t'mos mendoj
se ishe dikur vetem si nje i huaj
huaj huaj

Ne gjdo vend ti pas me vjen
asnje moment vet nuk m`len
i till je gjithmon
ne ket menyr me kerkon
nuk mundesh te me mashtrosh
ket gje duhet ta kuptooosh
mos mendo me mua t`luash
jam ajo qe nuk do te vuaj

Asgje me ty sme bje ne sy
me mir e lir se te jem me ty
nuk mendove vet deshtove tani
ik te lutem se mjaft me lendove

{Reff:}
Tani te lutem shko
ti mos me kerko
sdua me te te shoh
dhe pastaj te vuaj
dua qe te harroj per
ty tmos mendoj
se ishe dikur vetem si nje i huaj
hooooo eeejjiiiiii hooooo eeejj iiiii

Tani te lutem shkooo ahaaaaaa
bejbeeeee tani te lutem shko
ti mos me kerko
sdua me te te shoh
dhe pastaj te vuaj
dua qe te harroj
per ty t'mos mendoj
se ishe dikur vetem si nje i huaj
te lutem shko
ti mos me kerko
s'dua me te te shooh e pastaj te vuaj
per gj huaje te haroj per ty mos t'mendoj
ishe dikur vetem si nje i huaj
huaj huaj


Ky tekst u dërgua nga Suela

Blerina Osaj - Te lutem Shko (Ishe Dikur)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te lutem Shko (Ishe Dikur)".
3. Video është e këngës "Te lutem Shko (Ishe Dikur)", por nuk këndohet nga Blerina Osaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Osaj:


Komente 0