Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Osaj - Ku Je Ti Tani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Blerina Osaj

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Komente

Asnjë Koment

30/04/2016

2016-04-30T13:32:41+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Je Ti Tani" kënduar nga Blerina Osaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blerina Osaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Blerina Osaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet