Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Blerina Shalari - Lutjes Apo Dashurise  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2010

2010-12-23T14:41:06

Pjesëmarrëse në

Festivali i 49-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lutjes Apo Dashurise" kënduar nga Blerina Shalari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Blerina Shalari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet