Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Blerina Shalari - Shqiptare Eshte Emri Im  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/11/2001

2001-10-31T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2001Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqiptare Eshte Emri Im" kënduar nga Blerina Shalari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Blerina Shalari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet