Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Shera
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60

Blerina Shera është këngëtare e njohur. Blerina Shera jeton ne Itali, ne provincen e Kietit.

Në vitin 2013, Blerina Shera merr pjesë në The Voice Of Albania 3.

Ne ditet e para te vitit 2015, prezanton kengen e pare te shoqeruar me videoklip te titulluar "Nuk te fal".

Në Maj 2015, Blerina Shera merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Ne Doren Tende".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Më shumë artikuj nga Blerina Shera »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet