Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blero 08

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Blero 08 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Maj 2019, Blero 08 publikon videoklipin "M16"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Black'1

Urim Salihu

Ado

Nabo Mc

Gjija

Lummy Official

Nuke

Valex

Kambo

GentonisDe

Tags: Blero 08


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet