A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blero 08
Not Yet Rated

Music genres: Hip-Hop

Blero 08 is a singer. Më datë 20 Maj 2019, Blero 08 publikon videoklipin "M16".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019