Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero 08 - M16  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/05/2019

2019-05-20T20:03:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "M16" kënduar nga Blero 08.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blero 08 i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet