A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  353
  • Emri i Vërtetë:
  • Blerim Muharremi
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Blero është një këngëtar, autor këngësh dhe producent shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i vertete eshte Blerim Muharremi. Blero e pershkruan veten si njeri te thjeshte dhe mjaft romantik. Se pari u be i njohur nga dueti me Memli Krasniqin ne kengen "Kthehu". Blero thote se nuk ka menduar kurre se do te arrije kaq sukses te madh dhe "celes" per kete e konsideron punen me njerez te duhur. "Memli Krasniqi eshte shtylla e suksesit tim ne Kosove, eshte i vetmi qe e pyes per gjithçka, eshte profesionalist i vertete" thote Blero, adhu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I ati i

Tara Muharremit

Lider i labelit

Mishmash Entertainment

Ish-Lider i labelit

Blero Ent

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

6 Copë Jetë (2019)

Fiksimi Im (2013)

Tara (2010)

Falma (2007)

Dashurova (2007)

Blero (2006)

Bashkë (2005)

Hapi I Pare (2004)


» Dërgo Një Këngë »

Dasma
Bingo
S'ke Jete
D.O.V
Dua Te Jem Me Ty
Higher
Shake Tha Ass
N.U.N
5
Per Ty

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (14)


Artistë Të Ngjashëm:

Ermal Meta

Ermal Mamaqi

Flori Mumajesi

Alban Skënderaj

Labinot Tahiri (Labi)

Genc Prelvukaj

Getoar Selimi

2po2

Unikkatil

Meda


Tags: Blero, Blerim Muharremi

Blero në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019