Blero

Kamera E Fshehtë Zbulon Një Vepër Penale Të Bleros

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-10-2015]
Në një kamerë të fshehur të përgatitur nga emisioni Prive i Klan Kosovës për këngëtarin Blero, ku ishte inskenuar një rast i vjedhjes në banesën e tij, ka prodhuar një situatë, në të cilën zbulohet një vepër penale, ku këngëtari posedon armë në banesën e tij.

Kjo zbulohet derisa Blero kthehet në banesë për të kontrolluar rezultatet e hajnisë.

Gjatë kësaj kohe ai kontakton me babanë e tij në telefon dhe të njëjtin e pyet se ku e ka fshehur alltinë.

Janë disa momente që Blero insiston të dihet për fatin e alltisë.

Këto momente mund ti vëreni në minutat (04:16 sek; 05:27 sek, 07:08 sek).

Nuk dihet nëse Blero këtë allti e posedon me leje të shtetit? Mbase këtë mbetet ta vërtetojnë organet e drejtësisë.
 (-)Komente 1