Blero

Blero Shfaq Afronën Në Vello

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-12-2015]
Martohen Blero dhe Afrona?
Në rrjete sociale po postohen foto që supozohet të jenë të ceremonisë martesore të Bleros dhe Afronës. Përderisa ajo shaqi Bleron me kostum, sot Blero shfaqi Afronën me vello, që duket shumë e lumtur. Në foton që ka postuar Blero, Afronën me fustan të bardhë, ai ka shkruar “Në të mirë dhe në të keq”.

I urojmë një jetë të lumtur çiftit.
 (TeksteShqip)

Blero Shfaq Afronën Në Vello


Komente 0