Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ceremonia E Martesës Së Bleros, Reklamë Për “Paloma”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5
[25-12-2015]
Shumë foto e shumë urime, shumë komente të mira e shumë të keqija. Duket se gjithçka ishte gënjeshtër apo thënë më mirë, vetem një lojë e çiftit. Ceremonia që dukej se ishte martesa e Bleros dhe Afronës po del të jetë vetëm një reklamë e Palomave Flutra.

Po ashtu, këto ditë Afrona ka postuar një foto prej "ceremonisë" ku ka shkruar: "Ishte mirë të martoheshe vetëm për një ditë".
 (TeksteShqip)Komente 0