Blero

Blero Kërcënon Dafinën: Ose Kallxo, Ose Ta Bllokoi Këngën!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[15-02-2016]
Këngëtari Blero ka kërcënuar sot këngëtaren Dafina Dauti për projektin e saj më të fundit. Ai ka kërkuar që në videoklipin e saj më të fundit "Sekreti i 9të" të figurojë emri i kompanisë së tij "Elephant" të cilët kanë realizuar orkestrimin.

Ai i ka dhënë asaj një afat kohor prej disa orësh ku ka thënë se në rast se Dafina nuk e cek tek titrat se orkestrimi është bërë nga Studio Elephant, atëherë Blero do ta fshijë videoklipin e saj nga Arkiva Shqip.

Dafina Dauti aktualisht ndodhet jasht shtetit dhe ende nuk ka dhënë ndonjë konfirmim nëse do ti përgjigjet këtij veprimi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Blero Kërcënon Dafinën: Ose Kallxo, Ose Ta Bllokoi Këngën!


Komente 0