Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - Mos Me Refuzo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Refuzo".
3. Video është e këngës "Mos Me Refuzo", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blero - Mos Me Refuzo  (Feat. De Camada)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '06"

Këngë e albumit:

"Blero"

Pjesëmarrëse në

VFM 2007

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Intro...

(De Camada)
Ye-Ye
Ye-ye
Ou!
BLERO!
DE CAMADA, don juancho aqui
Toda la pista, bailando
((OUUU..............))
5 a la manana, si
Hey!
Ye-Ye
Ye-Ye
La pista no te cansa, hey!
La pista no te cansa.
Sigo!

[Blero]:
Veç nje gje nuk e kuptoj
pse ti mua me refuzon
pse vazhdon ti te aktrosh
mundohesh me mua t'luash loje
sa gabim qe je vazje
pse vazhdon ti te me injorosh
syte te tregojne dicka tjeter ty
ti jeton

mos me refuzo
mos me refuzo
Oye!

[ref:2x]
çoji duart lart tash
ndjeje ritmin me mu bashke
mi fal ti buzet e tua
mi fal ti vetem mua

[De Camada]:
Contigo en la cama...
Dime como se llama usted
ver con mis ojos latase
a ritmo de la danza
alla a la discote...
aulla!
mi pulmon aulla!
producent!
no dibuja'
soy el calor que hace a que sudar
suda sudar
mami chula esta dura
tu, chica madura
te llevo a la luna
como tu ninguna
rapidamente
vamono' pa' locura
si tengo la calle de su altura
si CA-MA-DA, aqui BLE-RO
en el estudio con el don del bueno
suda sudar, si tu quieres sudar, la-e
la fiesta no se acaba
suda sudar, si tu quieres sudar, la-e
esto es BLERO y CAMADA

[Blero]:
ref:1x
çoji duart lart tash
ndjeje ritmin me mu bashke
mi fal ti buzet e tua
mi fal ti vetem mua

[Suda sudar, si tu quieres sudar, la-e]=4x

[De Camada]:
Dime donde vas, dime donde estas, lady
mi mamasota, mi sexy lady
con el spetaculo bailar crazy
si, si te lleva a conocer la Figari
te invita a la party
si, si, CA-MA-DA, aqui BLE-RO
en el estudio con el don del bueno

[Blero]:
ref:2x
çoji duart lart tash
ndjeje ritmin me mu bashke
mi fal ti buzet e tua
mi fal ti vetem mua

[De Camada]:
suda sudar, si tu quieres sudar, la-e
la fiesta no se acaba
suda sudar, si tu quieres sudar, la-e
esto es BLERO y CAMADA

[Blero]:
DE CAMADA, BLERO
DE CAMADA, BLERO
DE CAMADA, BLERO
DE CAMADA, BLERO


Ky tekst u dërgua nga baby_girl & ronnie
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet