Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video Top 200

Blero & Shpat Kasapi - Falma  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Komente

1 🔥

15/11/2007

2007-11-15T15:19:16+00:00

Më Shumë Nga

Shpat Kasapi

Këngë e albumit:

"Clic Song"

Këngë e albumit:

"Best Of"

Këngë e albumit:

"Dashurova"

Këngë e albumit:

"Falma"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4




Shpati:
Kurrë në jetë nuk kam besu
Është e rënd për ta kuptu
Më erdhi pa pritur

Një tradhti që e kam prit
Nga të gjithë por jo nga ti
Si munde o shoku im?

Blero:
Unë e Di Që Kam Gabu
Prekja e Saj Më Ka hutu
Nuk Di Nuk di çka ndodhi

Sa shumë tash unë jam pëndu
Vetën shumë e kam mallku
E di që është vonë.

Falma, falma kam gabu
Nuk di çka të bëj
Falma, falma m'ka mashtru
E di që është vonë.

Shpati:
Ti e din që unë e du
E vetmja është ajo për mu
Si mund të ndodhi

Me rëndësi është që je pëndu
Dhe gabimin e ke pranu
Sa do që më ke hidhru.

Blero:
Rastësisht ishte moment
Dhe kam mbetur pa koment
Falje kërkoj prapë

Zemra ime kundërshtoj
Prapëseprapë ajo m'mashtroj
Sa keq veten e ndjej

Falma, falma kam gabu
Nuk di çka të bëj
Falma, falma m'ka mashtru
E di që është vonë.

Shpati:
Kurr në jetë s'kam besu
Është e rënd për ta kuptu
Më erdhi pa pritur

Blero:
Rastësisht ishte moment
Dhe kam mbetur pa koment
Nuk di nuk di çka ndodhi

Falma, falma kam gabu
Nuk di çka të bëj
Falma, falma m'ka mashtru
E di që është vonë.

Falma, falma kam gabu
Nuk di çka të bëj
Falma, falma m'ka mashtru
E di që është vonë.


Ky tekst u dërgua nga Alisa   suadd   ALDOooo




Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet